O NAS

Nasza firma gwarantuje profesjonalną i perfekcyjną obsługę klienta. Firma istnieje i prężnie działa na rynku nieruchomości od 1995 roku. Zdobyte przez lata doświadczenia pozwoliły nam na wypracowanie dobrej i stabilnej pozycji rynkowej

Od początku istnienia firmy „KOMPLEX” realizujemy własną politykę, polegającą na indywidualnym podejściu do każdego klienta, ze szczególnym uwzględnieniem jego specyficznych oczekiwań i potrzeb.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom zapewniamy naszym kontrahentom wysokiej jakości obsługę w zakresie pośrednictwa w:

  • najmie i wynajmie lokali mieszkalnych i użytkowych
  • kupnie i sprzedaży gruntów, domów i lokali mieszkalnych oraz garaży
  • najmie i wynajmie, kupnie lub sprzedaży komercyjnych nieruchomości magazynowych, produkcyjnych, handlowych i biurowych
    skupiając się na poszukiwaniu klienta lub nieruchomości oraz kojarzeniu stron
    w celu zawarcia satysfakcjonującej obie strony umowy.

Gwarantujemy swoim klientom najwyższy standard usługi w procesie negocjacji i przygotowaniu treści zawartej w umowie, począwszy od regulacji stanu prawnego – a na bezpiecznym sfinalizowaniu kontraktu skończywszy.

Oferujemy również pomoc przy ewentualnym załatwianiu kredytów na najbardziej dogodnych warunkach – w dowolnie wskazanym przez klienta banku.

Dzięki współpracy z notariuszami, geodetami, rzeczoznawcami, architektami, bankami i firmami budowlanymi zapewniamy naszym klientom kompleksowe i rzetelne załatwienie wszystkich spraw prowadzących do realizacji ich zamierzeń.

Poprzez kontakty z biurami pośrednictwa nieruchomości na obszarze całej Polski realizujemy zlecenia klientów nie tylko na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, powiatu ostrowskiego i miast ościennych, ale również na terenie innych województw.

Posiadana licencja zawodowa oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie świadczonych usług stanowią gwarancję profesjonalizmu
i bezpieczeństwa zawieranych umów.

Jeśli cenisz swój czas i pieniądze a chcesz bezpiecznie przeprowadzić transakcje – skorzystaj z usług naszego biura.